מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

אודות החברה/שרות

אודות החברה/השירות

אין כמעט אדם שלא עבר את דרך החתחתים הזו לפחות פעם אחת בחייו – הבנתם שאחד הביטוחים שבידיכם מיותר, או שהחלטתם לרכוש ביטוח בחברה אחרת ועכשיו אתם מנסים לבטל את הביטוח הקודם, אתם פונים לחברת הביטוח שמנסה לשכנע אתכם להישאר, או ממתינים שעות עד לקו עד לקבלת נציג, או מחכים ימים ארוכים לביטול ומדי פעם נאלצים שוב להתקשר למוקד השירות כדי לוודא אם הביטול מומש. סיוט בדרך לביטול הביטוח.

בשביל זה אנחנו כאן. "ביטול ביטוח" הוא אתר ייחודי שמטרתו אחת – לסייע לכם לבטל ביטוח בלתי רצוי בקלות ובמהירות, מבלי שתצטרכו לרדוף אחר חברת הביטוח. כל מה שתצטרכו לעשות זה למלא בטופס באתר את הפרטים שלכם ואת פרטי הביטוח שתרצו לבטל, ואנו נדאג לטפל בביטול אל מול חברת הביטוח ולכתב אתכם בתהליך.

כמה זה יעלה לכם? כלום, השירות ניתן לגמרי בחינם! נרשמים, מקבלים אישור על ביטול הביטוח, וזהו, נחסך לכם כאב ראש לא קטן מבלי להוציא שקל מהכיס.

אנחנו יודעים עד כמה נושא הביטוחים הוא מורכב ומבלבל, ולכן תמצאו פה גם מידע שיעשה לכם סדר בראש, שכולל את כל חברות הביטוח הגדולות וכל סוגי הביטוחים שהן מציעות, כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להחליט איזה ביטוחים הכרחיים מבחינתכם ועל מה ניתן לוותר.

דילוג לתוכן