מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול ביטוח תאונות אישיות בתשעה מיליון

ביטול ביטוח

לביטול ביטוח תאונות אישיות ב-9 מיליון, במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול ביטוח תאונות אישיות 9 מיליון

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת 9,000,000? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה, לא משנה באיזו חברת ביטוח אתם כיום – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול ביטוח תאונות אישיות יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנחנו מתקשרים לשירות הלקוחות של חברה כלשהי, מבקשים להתנתק או לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם לשמר אותך כלקוח, וגם אם כבר קיבלתם החלטה שאתם שלמים איתה, יכול להיות שזה יבלבל אתכם ולא בהכרח בצדק. וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם על ביטול ביטוח תאונות אישיות ב-9 מיליון, מוזמנים לפנות אלינו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.

לתחילת תהליך ביטול הביטוח, לחצו כאן

קצת על 9 מיליון

ביטוח 9,000,000 היא חברת ביטוח מבית IDI המשווקת מוצריה בצורה ישירה, ללא סוכני ביטוח. החברה מציעה תוכניות חיסכון וביטוחים במגוון תחומים: ביטוח רכב, דירה, משכנתא, חיים, נסיעות, בריאות, ביטוח עסק, ועוד. 

מהו ביטוח תאונות אישיות?

תאונה עשויה להתרחש בכל רגע ובכל מקום במציאות הדינמית של חיי היומיום. אירועים בלתי ניתנים לחיזוי עשויים למנוע מהשגרה להתנהל כסדרה, ליצור חוסר אונים מוחלט ולשנות מקצה לקצה את אורח חייכם. ביטוח תאונות אישיות נועד להגן עליכם ברמה הכלכלית במצבים אלו.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות מציעות כיסוי ביטוחי במקרה של אובדן כושר עבודה, נכות או מוות, אם נגרמו מתאונה. גובה הפיצוי הכספי המוצע בפוליסה תלוי בפרמיה עליה משלם המבוטח. 

רכישת ביטוח חכמה

המחשבה המשתקת על היתכנות של מקרי קיצון דרמטיים בחייכם עשויה להוביל לקבלת החלטה נמהרת בכל הנוגע לרכישת הביטוח, גם ניסיון השיווק הטלפוני של החברות השונות עלול להוביל אתכם להוצאה כספית גבוהה מבלי שתהיו לגמרי מודעים בעבור מה אתם משלמים. חשוב לבחור קודם כל את הכיסויים הנכונים והמתאימים לכם, ולאחר מכן, לאתר את ביטוח תאונות אישיות שהפרמיה שלו היא הנמוכה ביותר עבור הכיסויים הללו. 

 

הנה כמה נקודות שתרצו לחשוב עליהן טרם רכישת הביטוח:

הצעת ביטוח טלפונית: טיפ קטן שמתבררת נחיצותו פעם אחר פעם. מכיוון שביטוח תאונות אישיות מצריך חיתום יחסית קל לביצוע וקל לשכנוע, רבים מתפתים לסגור את העסקה לאחר שיחת מכירות טלפונית. חשוב מאוד לעיין בפוליסה לפני שחותמים וכאמור לא להתבלבל עם שיווק הביטוח כ" עדכון" גרידא של ביטוח בריאות. 

הצעת ביטוח לקויה: ייתכן שנמכר לכם ביטוח באופן שאינו תקין. שימו לב שביטוח תאונות אישיות איננו "הרחבה", "הטבה" או "עידכון" כי אם ביטוח נפרד שעלותו נפרדת, אך שהכיסויים השונים שבו מצויים פעמים רבות בביטוחים אחרים שרכשתם. ביטוח תאונות אישיות מוגדר בדרך כלל כסוג של ביטוח בריאות, על אף שאין בו כיסוי של טיפולים רפואיים למיניהם. הוא למעשה דומה במהותו יותר לביטוח חיים, כאשר במקרה של אחד המקרים המוגדרים מתקבל סכום פיצוי קבוע מראש. 

כיסויים חופפים לביטוחים אחרים שברשותכם: טרם ההחלטה כדאי להתמקד בשאלה האם הביטוח יספק לכם כיסויים שהם בעלי ערך מוסף לביטוחים אחרים (דוגמת חיים ובריאות) שרכשתם או שתעדיפו לרכוש. יש להתייחס לכל מקרה לגופו, גילאים שונים ואורחות חיים שונים (ריבוי נסיעות לחו"ל למשל עשוי להצדיק ביטוח תאונות אישיות) מצריכים כאמור כיסויים בהתאם. הפרמיה עלולה לעלות משמעותית במידה שהמבוטח מטפח תחביבים מסוכנים או מקצוע מסוכן.

פערי עלויות: קיים שוני רב בין ההצעות השונות של חברות הביטוח, גם באותה חברת ביטוח קיימים סוגי פוליסות שונות לאותו ביטוח. מדובר בהבדלים ניכרים בין החברות מבחינת עלויות, לפעמים בין עשרות למאות שקלים בחודש. 

פערי הגדרות: הגדרה של נזק מתאונה היא הגדרה אפורה ולעיתים מבלבלת, ייתכנו מקרים בהם לא ברור האם הפגיעה היא תוצאה של התאונה עצמה או לא. אמנם לא ניתן לצפות מראש את כל סוגי התרחישים השונים שעשויים לקרות, ובכל זאת מומלץ להקדיש זמן להבנת ההגדרות המדויקות שבהצעת הביטוח ולבחון גם את ההחרגות (המקרים החריגים בהם המבוטח לא יקבל פיצוי). 

 • הגדרת "תאונה" משתנה מפוליסה לפוליסה, כאשר בדרך כלל למשל מחלה המתפרצת בפתאומיות אינה מוגדרת כתאונה אישית. יחד עם זאת, חלק מחברות הביטוח מאפשרות להרחיב את הפוליסה כך שבמקרים מסוימים יוכל המבוטח לקבל פיצוי במקרה של התפרצות פתאומית של מחלה.

 • בידקו איך החברה מגדירה במסגרת הביטוח את המונח "אובדן כושר עבודה", חשוב מאוד לבחור בפוליסה המגדירה "אובדן כושר עבודה לעסוק במקצוע של המבוטח, כפי שיפורט ברשימה הצמודה לפוליסה". אם  מוגדר בפוליסה אובדן כושר עבודה לעבוד במקצוע התואם לכישורי המבוטח, או אף "מקצוע כלשהו", אזי חברת הביטוח תוכל לטעון שגם אם אינך יכול לעבוד יותר במקצוע שלך בו השקעת שנים של לימוד, עדיין תוכל לעבוד ולכן אינך עומד בתנאים להפעלת הביטוח. בנוסף, כדאי לבחור באחוז מינימלי של אחוזי אובדן כושר עבודה שיידרשו להפעלת הביטוח, וכן לבדוק האם הפוליסה מוגבלת למשך זמן מסוים.

 • בדקו את כל מאפייני הפוליסה, למשל האם הכיסוי כולל החזר הוצאות או פיצוי, סכום חד פעמי או קצבה, האם מכוסה נכות חלקית/מלאה, זמנית/לצמיתות וכדומה.

 • אם הביטוח תקף בחו"ל תוכלו לרכוש אותו כתוספת לביטוח נסיעות לחו"ל (במידה והנסיעה כוללת רמת סיכון גבוהה יחסית).

 • בדקו האם קיימת אפשרות לקבל יותר מכיסוי אחד בבת אחת, למשל לקבל פיצוי גם על נכות וגם על אובדן כושר עבודה.

 • עברו על סעיפי ההחרגות בפוליסה, לעיתים ניתן להוסיף כסף על מנת להסיר חלק מההחרגות.

הנה דוגמאות להחרגות שכדאי לשים לב אליהן: 

  • פעילות צבאית או שירות צבאי. 

  • טיסה בכל כלי טיס פרט לטיסה סדירה (גם כנוסע וגם כטייס), ספורט אתגרי ועוד. 

  • פעולות טרור או מלחמה. 

  • הריון או לידה.

 

ביטוח תאונות אישיות ב-9 מיליון

ע"פ אתר החברה תאונה מוגדרת כ"אירוע פתאומי, מקרי ובלתי צפוי שנגרם במישרין וללא תלות בגורמים אחרים, על ידי גורם חיצוני, ושתוצאתו הישירה היא חבלה או פגיעה גופנית במבוטח". 

החברה מציעה הגנה פיננסית לאותם מקרים של פגיעות גוף כתוצאה מתאונה, בין אם התרחשה בבית או ברחוב, בארץ או בחו"ל. את הביטוח ניתן לרכוש בין גיל 3 לגיל 70, הוא תקף עד גיל 85.

למעט הכיסוי של פיצוי חד פעמי במקרה של מוות מתאונה אשר נרכש באופן בסיסי בכל תכנית ביטוח, בביטוח 9,000,000 רכישת הביטוח היא מודולרית, ניתן לחבר בין כיסויים שונים הנרכשים בנפרד, בהתאם לדרישות המבוטח ולסכום אותו מעוניין להוציא.  להלן עיקר הכיסויים אותם ניתן לרכוש:

 • נכות מתאונה: פיצוי חד פעמי למקרה של נכות לצמיתות.

 • כיסוי אשפוז עקב תאונה: פיצוי יומי למבוטח מיום האשפוז השלישי ועד 180 ימי אשפוז רצופים. 

 • שברים עקב תאונה: פיצוי חד פעמי, בתנאי שהשבר נגרם 30 יום מיום התאונה.

 • מצב סיעודי עקב תאונה: פיצוי חד פעמי, ניתן לאחר 90 יום רצופים בהם המבוטח היה במצב סיעודי.

 • כיסוי תגמול יומי למשפחה: החזר על הוצאות נלוות לאשפוז (דוגמת שהייה של קרוב משפחה מדרגה ראשונה במלון בקרבת בית החולים ושכירת אח/ות פרטי/ת לתקופה), התגמול ניתן מהיום ה-8 ועד 180 ימי אשפוז רצופים.

 • ימי החלמה מתאונה: פיצוי יומי מהיום הראשון ועד 90 יום מיום האשפוז, בסכום הנרכש ע"י המבוטח. הפיצוי ניתן למבוטח במקרה שאושפז לפחות 3 ימים עקב התאונה ונקבע ע"י רופא כי הוא מרותק לביתו. 

ריבוי סוגי הפיצויים של חברות הביטוח השונות ומבחר מסלולי ביטוח תאונות אישיות עשוי להיות מבלבל ומקשה על קבלת ההחלטה של רבים, התהיות מתעוררות גם בקרב אלו שכבר רכשו את הביטוח מאחת החברות. אל תוותרו על התייעצות עם סוכן ביטוח ואל תוותרו על בחינה מוקפדת של העובדות, גם כאשר היא כרוכה בטרחה גוזלת אנרגיה. בסופו של דבר מדובר בסכומים גבוהים היוצאים מכיסכם, לעיתים בחוסר התאמה לצרכיכם. 

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן