מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול ביטוח תאונות אישיות AIG

ביטול ביטוח

לביטול ביטוח תאונות אישיות ב- AIG, במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול ביטוח תאונות אישיות AIG

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת AIG? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה, לא משנה באיזו חברת ביטוח אתם כיום – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול ביטוח תאונות אישיות יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנחנו מתקשרים לשירות הלקוחות של חברה כלשהי, מבקשים להתנתק או לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם לשמר אותך כלקוח, וגם אם כבר קיבלתם החלטה שאתם שלמים איתה, יכול להיות שזה יבלבל אתכם ולא בהכרח בצדק. וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם על ביטול ביטוח תאונות אישיות ב-AIG, מוזמנים לפנות אלינו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית. 


לתחילת תהליך ביטול הביטוח, לחצו כאן

קצת על AIG

AIG ישראל חברה לביטוח בע"מ היא השלוחה הישראלית של תאגיד הביטוח האמריקני AIG, כשעיקר פעילותה הוא במכירה ישירה של ביטוח. החברה עוסקת במגוון סוגי ביטוח: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח מסחרי. 

מהו ביטוח תאונות אישיות?

תאונה עשויה להתרחש בכל רגע ובכל מקום במציאות הדינמית של חיי היומיום. אירועים בלתי ניתנים לחיזוי עשויים למנוע מהשגרה להתנהל כסדרה, ליצור חוסר אונים מוחלט ולשנות מקצה לקצה את אורח חייכם. ביטוח תאונות אישיות נועד להגן עליכם ברמה הכלכלית במצבים אלו.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות הן פוליסות ביטוח פרטיות המציעות למבוטחים כיסוי ביטוחי במקרה של מוות, נכות ולעתים אף אובדן כושר עבודה שנגרם כתוצאה מתאונה. גובה הפיצוי הכספי המוצע בפוליסה תלוי בפרמיה עליה משלם המבוטח. 

רכישת ביטוח חכמה

המחשבה המשתקת על היתכנות של מקרי קיצון דרמטיים בחייכם עשויה להוביל לקבלת החלטה נמהרת בכל הנוגע לרכישת הביטוח, גם ניסיון השיווק הטלפוני של החברות השונות עלול להוביל אתכם להוצאה כספית גבוהה מבלי שתהיו לגמרי מודעים בעבור מה אתם משלמים. חשוב לבחור קודם כל את הכיסויים הנכונים והמתאימים לכם, ולאחר מכן, לאתר את ביטוח תאונות אישיות שהפרמיה שלו היא הנמוכה ביותר עבור הכיסויים הללו. 

הנה כמה נקודות שתרצו לחשוב עליהן טרם רכישת הביטוח:

הצעת ביטוח טלפונית: טיפ קטן שמתבררת נחיצותו פעם אחר פעם. מכיוון שביטוח תאונות אישיות מצריך חיתום יחסית קל לביצוע וקל לשכנוע, רבים מתפתים לסגור את העסקה לאחר שיחת מכירות טלפונית. חשוב מאוד לעיין בפוליסה לפני שחותמים וכאמור לא להתבלבל עם שיווק הביטוח כ" עדכון" גרידא של ביטוח בריאות. 

הצעת ביטוח לקויה: ייתכן שנמכר לכם ביטוח באופן שאינו תקין. שימו לב שביטוח תאונות אישיות איננו "הרחבה", "הטבה" או "עידכון" כי אם ביטוח נפרד שעלותו נפרדת, אך שהכיסויים השונים שבו מצויים פעמים רבות בביטוחים אחרים שרכשתם. ביטוח תאונות אישיות מוגדר בחלק מהמקרים כביטוח בריאות, אך למעשה הוא סוג של ביטוח חיים. בשונה מביטוח בריאות, הוא אינו מכסה טיפולים רפואיים, ניתוחים וכדומה, אלא מעניק סכום קבוע מראש כאשר מתרחש אחד המקרים המוגדרים בפוליסה. פוליסות שונות יכולות לתת פיצויים וכיסויים לעוד מצבים שונים ומשונים, חלקן מבטחות תאונה בישראל בלבד וחלקן בכל מקום בעולם. 

כיסויים חופפים לביטוחים אחרים שברשותכם: טרם ההחלטה כדאי להתמקד בשאלה האם הביטוח יספק לכם כיסויים שהם בעלי ערך מוסף לביטוחים אחרים (דוגמת חיים ובריאות) שרכשתם או שתעדיפו לרכוש. יש להתייחס לכל מקרה לגופו, גילאים שונים ואורחות חיים שונים (ריבוי נסיעות לחו"ל למשל עשוי להצדיק ביטוח תאונות אישיות) מצריכים כאמור כיסויים בהתאם. מקצוע מסוכן או תחביבים מסוכנים עלולים להקפיץ את עלות הפרמיה. 

פערי עלויות: קיים שוני רב בין ההצעות השונות של חברות הביטוח, גם באותה חברת ביטוח קיימים סוגי פוליסות שונות לאותו ביטוח. מדובר בהבדלים ניכרים בין החברות מבחינת עלויות, לפעמים בין עשרות למאות שקלים בחודש. 

פערי הגדרות: הגדרה של נזק מתאונה היא הגדרה אפורה ולעיתים מבלבלת, ייתכנו מקרים בהם לא ברור האם הפגיעה היא תוצאה של התאונה עצמה או לא. אמנם לא ניתן לצפות מראש את כל סוגי התרחישים השונים שעשויים לקרות, ובכל זאת מומלץ להקדיש זמן להבנת ההגדרות המדויקות שבהצעת הביטוח ולבחון גם את ההחרגות (המקרים החריגים בהם המבוטח לא יקבל פיצוי). 

 • יש לשים לב מהי ההגדרה של "תאונה" בפוליסה, משום שזו משתנה מפוליסה לפוליסה. מחלה המתפרצת בפתאומיות למשל אינה תאונה אישית כהגדרתה בפוליסה, וכיסוי במקרים כאלה ניתן למצוא בפוליסות מחלות קשות. עם זאת, ישנן חברות ביטוח המציעות הרחבות לפוליסות תאונות אישיות שבמקרים מסוימים יפצו גם בגין התפרצות מחלה באופן פתאומי.

 • בידקו איך החברה מגדירה במסגרת הביטוח את המונח "אובדן כושר עבודה". חשוב לבחור בפוליסה המגדירה "אובדן כושר עבודה לעסוק במקצוע של המבוטח, כפי שיפורט ברשימה הצמודה לפוליסה", ולא בפוליסה המגדירה "אובדן כושר לעבוד במקצוע המתאים לכישוריך" או המגדירה "אובדן כושר לעבוד במקצוע כלשהו". בפוליסה המגדירה "מקצוע המתאים לכישוריך" חברת הביטוח תוכל לטעון שגם אם אינך יכול לעבוד יותר במקצוע שלך בו השקעת שנים של לימוד, עדיין תוכל לעבוד ולכן אינך עומד בתנאים להפעלת הביטוח. בנוסף, רצוי לבחור באחוז נמוך ככל האפשר של אחוזי אובדן כושר עבודה הנדרשים להפעלת הביטוח. בידקו גם מה משך התקופה בה ניתן כיסוי לאובדן כושר עבודה. יש פוליסות המגבילות את התקופה לשנתיים, לשלוש שנים או לתקופות אחרות.

 • האם הביטוח תקף בחו"ל? אם כן, ניתן לשקול אם לרכוש אותו כתוספת לביטוח נסיעות לחו"ל. כמובן, תלוי מה רמת הסיכון בנסיעה זו. 

 • האם ניתן לקבל יותר מכיסוי אחד בו זמנית? האם ניתן לקבל פיצוי על נכות וגם על אובדן כושר עבודה, או רק על אחד מהם. האם תוכל לקבל פיצוי על נכות ולאחר מכן גם על מוות?

 • בידקו מהו סוג הכיסוי: האם מדובר בהחזר הוצאות או בפיצוי? סכום חד פעמי או קצבה? ומה הסכומים? האם יש השתתפות עצמית?

 • סוג הנכות המכוסה: חלקית או מלאה. לצמיתות או זמנית. רצוי לבחור בהגדרה רחבה ככל האפשר.

שימו לב לסעיפי ההחרגות בביטוח תאונות אישיות. סעיפים אלה קובעים מהם המקרים שאינם כלולים בפוליסה. בחלק מהמקרים ניתן להסיר את ההחרגה תמורת תשלום נוסף. הנה דוגמאות להחרגות שכדאי לשים לב אליהן: 

 • פעילות צבאית או שירות צבאי. 

 • טיסה בכל כלי טיס פרט לטיסה סדירה (גם כנוסע וגם כטייס), ספורט אתגרי ועוד. 

 • פעולות טרור או מלחמה. 

 • הריון או לידה.

ביטוח תאונות אישיות בחברת AIG

החברה מציעה הגנה פיננסית למקרים של פגיעות גוף כתוצאה מתאונה, בבית, ברחוב, בדרכים, בארץ ובחו"ל. 

להלן תמצית המסלולים העיקריים שהחברה מציעה:

 • ביטוח לתאונות אישיות AIG Personal: תוכנית בהתאמה אישית המעניקה כיסוי לתאונות בארץ ובחו"ל, ניתן להתאים את הפוליסה באמצעות הכיסויים הבאים: כיסוי למקרה מוות, כיסוי בגין נכות צמיתה, אשפוז עקב תאונה (פיצוי יומי), הוצאות נלוות בעת אשפוז, ימי החלמה עקב תאונה (פיצוי שבועי) ועוד.

 • ביטוח תאונות אישיות AIG Top: תוכנית ביטוח לעובדי ארגונים שבהסדר עם AIG. הכיסוי כולל שברים ביד וברגל, כוויות, אשפוז עקב תאונה (פיצוי יומי), ימי החלמה עקב תאונה (פיצוי שבועי), פיצוי למצב סיעודי עקב תאונה, נכות צמיתה חלקית או מלאה כתוצאה מתאונה, מוות בתאונה ועוד. הכיסוי תקף בכל מקום בעולם (למעט שטחים שבשליטת ו/או ניהול הרשות הפלסטינית), וכולל בין היתר אירועי טרור ומלחמה.

ריבוי סוגי הפיצויים של חברות הביטוח השונות ומבחר מסלולי ביטוח תאונות אישיות עשוי להיות מבלבל ומקשה על קבלת ההחלטה של רבים, התהיות מתעוררות גם בקרב אלו שכבר רכשו את הביטוח מאחת החברות. אל תוותרו על התייעצות עם סוכן ביטוח ואל תוותרו על בחינה מוקפדת של העובדות, גם כאשר היא כרוכה בטרחה גוזלת אנרגיה. בסופו של דבר מדובר בסכומים גבוהים היוצאים מכיסכם, לעיתים בחוסר התאמה לצרכיכם.   

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן