מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול ביטוח תאונות אישיות

ביטול ביטוח

לביטול ביטוח תאונות אישיות במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות נחשב למעט יותר שנוי במחלוקת בהשוואה לביטוחים אחרים, ולא תמיד ברור עד כמה הוא נחוץ. יחד עם זאת, בעת הצורך הוא בהחלט עשוי להוכיח את עצמו ולספק למבוטח או למוטביו פיצויים שיקלו במעט על ההתמודדות ועם ההוצאות החריגות בשל תאונה שגרמה לפציעה, לנכות ואף למוות. בכל מקרה כדאי לשקול את רכישת הביטוח בכובד ראש, ולבדוק איזו חברה מציעה את הכיסויים ואת התעריפים שהכי מתאימים לצרכיכם.

 

ביטול ביטוח תאונות אישיות יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנחנו מתקשרים לשירות הלקוחות של חברה כלשהי, מבקשים להתנתק או לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם לשמר אותך כלקוח, וגם אם כבר קיבלתם החלטה שאתם שלמים איתה, יכול להיות שזה יבלבל אתכם ולא בהכרח בצדק. וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם על ביטול ביטוח תאונות אישיות, מוזמנים לפנות אלינו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית. 


לתחילת תהליך ביטול הביטוח, לחצו כאן


ביטול פוליסה הראל


ביטול פוליסה מנורה


מגדל ביטול פוליסה


ביטול פוליסה הפניקס


ביטול פוליסה כלל


ביטול פוליסה ביטוח ישיר


ביטול פוליסה AIG


ביטול פוליסה 9 מיליון

ביטול פוליסה הכשרה

מהו ביטוח תאונות אישיות?

תאונה עשויה להתרחש בכל רגע ובכל מקום במציאות הדינמית של חיי היומיום. אירועים בלתי ניתנים לחיזוי עשויים למנוע מהשגרה להתנהל כסדרה, ליצור חוסר אונים מוחלט ולשנות מקצה לקצה את אורח חייכם. ביטוח תאונות אישיות נועד להגן עליכם ברמה הכלכלית במצבים אלו.

פוליסות ביטוח תאונות אישיות הן פוליסות ביטוח פרטיות המציעות למבוטחים כיסוי ביטוחי במקרה של מוות, נכות ולעתים אף אובדן כושר עבודה שנגרם כתוצאה מתאונה. גובה הפיצוי הכספי המוצע בפוליסה תלוי בפרמיה עליה משלם המבוטח. 

רכישת ביטוח חכמה

המחשבה המשתקת על היתכנות של מקרי קיצון דרמטיים בחייכם עשויה להוביל לקבלת החלטה נמהרת בכל הנוגע לרכישת הביטוח, גם ניסיון השיווק הטלפוני של החברות השונות עלול להוביל אתכם להוצאה כספית גבוהה מבלי שתהיו לגמרי מודעים בעבור מה אתם משלמים. חשוב לבחור קודם כל את הכיסויים הנכונים והמתאימים לכם, ולאחר מכן, לאתר את ביטוח תאונות אישיות שהפרמיה שלו היא הנמוכה ביותר עבור הכיסויים הללו. 

הנה כמה נקודות שתרצו לחשוב עליהן טרם רכישת הביטוח:

הצעת ביטוח טלפונית: טיפ קטן שמתבררת נחיצותו פעם אחר פעם. מכיוון שביטוח תאונות אישיות מצריך חיתום יחסית קל לביצוע וקל לשכנוע, רבים מתפתים לסגור את העסקה לאחר שיחת מכירות טלפונית. חשוב מאוד לעיין בפוליסה לפני שחותמים וכאמור לא להתבלבל עם שיווק הביטוח כ" עדכון" גרידא של ביטוח בריאות. 

הצעת ביטוח לקויה: ייתכן שנמכר לכם ביטוח באופן שאינו תקין. שימו לב שביטוח תאונות אישיות איננו "הרחבה", "הטבה" או "עידכון" כי אם ביטוח נפרד שעלותו נפרדת, אך שהכיסויים השונים שבו מצויים פעמים רבות בביטוחים אחרים שרכשתם. ביטוח תאונות אישיות מוגדר בדרך כלל כסוג של ביטוח בריאות, על אף שאין בו כיסוי של טיפולים רפואיים למיניהם. הוא למעשה דומה במהותו יותר לביטוח חיים, כאשר במקרה של אחד המקרים המוגדרים מתקבל סכום פיצוי קבוע מראש. 

כיסויים חופפים לביטוחים אחרים שברשותכם: טרם ההחלטה כדאי להתמקד בשאלה האם הביטוח יספק לכם כיסויים שהם בעלי ערך מוסף לביטוחים אחרים (דוגמת חיים ובריאות) שרכשתם או שתעדיפו לרכוש. יש להתייחס לכל מקרה לגופו, גילאים שונים ואורחות חיים שונים (ריבוי נסיעות לחו"ל למשל עשוי להצדיק ביטוח תאונות אישיות) מצריכים כאמור כיסויים בהתאם. הפרמיה עלולה לעלות משמעותית במידה שהמבוטח מטפח תחביבים מסוכנים או מקצוע מסוכן.

פערי עלויות: קיים שוני רב בין ההצעות השונות של חברות הביטוח, גם באותה חברת ביטוח קיימים סוגי פוליסות שונות לאותו ביטוח. מדובר בהבדלים ניכרים בין החברות מבחינת עלויות, לפעמים בין עשרות למאות שקלים בחודש. 

פערי הגדרות: הגדרה של נזק מתאונה היא הגדרה אפורה ולעיתים מבלבלת, ייתכנו מקרים בהם לא ברור האם הפגיעה היא תוצאה של התאונה עצמה או לא. אמנם לא ניתן לצפות מראש את כל סוגי התרחישים השונים שעשויים לקרות, ובכל זאת מומלץ להקדיש זמן להבנת ההגדרות המדויקות שבהצעת הביטוח ולבחון גם את ההחרגות (המקרים החריגים בהם המבוטח לא יקבל פיצוי). 

  • הגדרת "תאונה" משתנה מפוליסה לפוליסה, כאשר בדרך כלל למשל מחלה המתפרצת בפתאומיות אינה מוגדרת כתאונה אישית. יחד עם זאת, חלק מחברות הביטוח מאפשרות להרחיב את הפוליסה כך שבמקרים מסוימים יוכל המבוטח לקבל פיצוי במקרה של התפרצות פתאומית של מחלה.

  • בידקו איך החברה מגדירה במסגרת הביטוח את המונח "אובדן כושר עבודה", חשוב מאוד לבחור בפוליסה המגדירה "אובדן כושר עבודה לעסוק במקצוע של המבוטח, כפי שיפורט ברשימה הצמודה לפוליסה". אם  מוגדר בפוליסה אובדן כושר עבודה לעבוד במקצוע התואם לכישורי המבוטח, או אף "מקצוע כלשהו", אזי חברת הביטוח תוכל לטעון שגם אם אינך יכול לעבוד יותר במקצוע שלך בו השקעת שנים של לימוד, עדיין תוכל לעבוד ולכן אינך עומד בתנאים להפעלת הביטוח. בנוסף, כדאי לבחור באחוז מינימלי של אחוזי אובדן כושר עבודה שיידרשו להפעלת הביטוח, וכן לבדוק האם הפוליסה מוגבלת למשך זמן מסוים.

  • בדקו את כל מאפייני הפוליסה, למשל האם הכיסוי כולל החזר הוצאות או פיצוי, סכום חד פעמי או קצבה, האם מכוסה נכות חלקית/מלאה, זמנית/לצמיתות וכדומה.

  • אם הביטוח תקף בחו"ל תוכלו לרכוש אותו כתוספת לביטוח נסיעות לחו"ל (במידה והנסיעה כוללת רמת סיכון גבוהה יחסית).

  • בדקו האם קיימת אפשרות לקבל יותר מכיסוי אחד בבת אחת, למשל לקבל פיצוי גם על נכות וגם על אובדן כושר עבודה.

  • עברו על סעיפי ההחרגות בפוליסה, לעיתים ניתן להוסיף כסף על מנת להסיר חלק מההחרגות.

הנה דוגמאות להחרגות שכדאי לשים לב אליהן: 

  • פעילות צבאית או שירות צבאי. 

  • טיסה בכל כלי טיס פרט לטיסה סדירה (גם כנוסע וגם כטייס), ספורט אתגרי ועוד. 

  • פעולות טרור או מלחמה. 

  • הריון או לידה.

ריבוי המסלולים המבלבל מקשה על קבלת ההחלטה של רבים, ומעורר תהיות גם בקרב אלו שכבר רכשו את הביטוח מאחת החברות. אל תוותרו על התייעצות עם סוכן ביטוח ואל תוותרו על בחינה מוקפדת של העובדות, גם כאשר היא כרוכה בטרחה גוזלת אנרגיה. בסופו של דבר מדובר בסכומים גבוהים היוצאים מכיסכם, לעיתים בחוסר התאמה לצרכיכם.

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

ביטול פוליסה הראל
ביטול פוליסה מנורה
מגדל ביטול פוליסה
ביטול פוליסה הפניקס

דילוג לתוכן