מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול פוליסה הראל

ביטול ביטוח

לביטול פוליסת ביטוח בהראל, במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול פוליסה הראל

ביטול פוליסה הראל

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת הראל? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול פוליסה יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנו מתקשרים לשירות לקוחות ומבקשים לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם היחידה לשמר אותך כלקוח, וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם לבטל פוליסה בהראל, אתם מוזמנים לבצע את תהליך הביטול דרכו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה הראל, לחצו כאן

אתר ביטול ביטוח גאה להציג מערכת חדשה וייחודית לביטול פוליסה במכה צעדים פשוטים, לאחר כמה ניסיונות אישים שלנו לבטל פוליסה בחברות הביטוח ולאחר שראינו בכמה כאב ראש מדובר, החלטנו לשים סוף לתופעה ולאפשר לכם לבטל פוליסת ביטוח בכמה צעדים פשוטים.

כל מה שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם בטופס פשוט, ואנו נשלח עבורכם את בקשת הביטול אל חברת הביטוח בחינם!

מרגע הגעת הבקשה, חברת הביטוח תהיה מחויבת לבצע את הביטול בתוך 3 ימי עסקים.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה הראל , לחצו כאן

קצת על הראל

קבוצת הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ הינה חברת ביטוח ופיננסים ציבורית המספקת סל שירותים פיננסים שונים החל מביטוח כללי וביטוחי בריאות, ועד ניהול קרנות השתלמות, ניהול תיקי השקעות וקופות גמל. 

ביטוח מעל הכל

בתחומי הביטוח הראל מעניקה שירות מקצועי בענפים הבאים:

  • ביטוחי בריאות (כולל גם ביטוחי סיעוד, שיניים ונסיעות לחו"ל) – בענף זה הראל מובילה את השוק הישראלי עם למעלה מ-3 מיליון מבוטחים, מספקת תשתית מקצועית נרחבת וקשרים הדוקים עם מוסדות רפואיים וספקי שירותים רפואיים.

  • חיסכון ארוך טווח (חיים, פנסיה, גמל וקרנות השתלמות) – הראל הינה חברת הביטוח השלישית בהיקף הפרמיות בביטוח חיים, כאשר בכל שנה חלה עלייה בסך הפרמיות ודמי הגמולים.

  • ביטוחים כלליים (רכב, דירות, חבויות, משכנתאות ואשראי) – בענף זה הראל הינה החברה השנייה בגודלה, ומספקת ביטוח לשלוחות הישראליות של תאגידים רב-לאומיים רבים.

כיום הראל הינה חברת הביטוח והפיננסים הגדולה בישראל, כאשר נכון לשנת 2018 היא תופסת נתח שוק של כ-20%. מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. להראל מספר חברות בנות, כולל חברה לביטוח אשראי, חברה לביטוח משכנתאות, וחברות ביטוח הפועלות ביוון ובטורקיה.

עוד מחזיקה החברה פעילויות ענפות בתחום ההשקעות ושוק ההון, ומובילה בתחום זה. 

קצת היסטוריה

הראל הוקמה בשנת 1975 על ידי הזוג מרגוט וארנסט המבורגר ז"ל מגרמניה שעסקו בישראל בתחום הביטוח החל משנת 1935, כך שהחברה הינה בעלת רזומה מרשים של פעילות ביטוחים עם יותר מ-80 שנות ניסיון.

הובלת אחריות חברתית

מתוך אתר החברה – הראל חורטת על דגלה את עיקרון האחריות התאגידית, כאשר היא תומכת בעמותות ומעודדת את עובדיה למעורבות בקהילה, וכן מקפידה על קיום ערכים כגון אמון, אחריות, ושירות המתאים לצרכי הלקוח. בשנת 2017 החברה דורגה ב"פלטינה פלוס", שהינו הדירוג הגבוה ביותר בדירוג ארגון "מעלה", המדרג עשרות חברות במשק בהיבטים של אחריות תאגידית.

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן