מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול פוליסה מגדל

ביטול ביטוח

לביטול פוליסת ביטוח במגדל, במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול פוליסה מגדל

מגדל ביטול פוליסה

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת מגדל? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול פוליסה יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנו מתקשרים לשירות לקוחות ומבקשים לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם היחידה לשמר אותך כלקוח, וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם לבטל פוליסה במגדל, אתם מוזמנים לבצע את תהליך הביטול דרכו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה מגדל, לחצו כאן

אתר ביטול ביטוח גאה להציג מערכת חדשה וייחודית לביטול פוליסה במכה צעדים פשוטים, לאחר כמה ניסיונות אישים שלנו לבטל פוליסה בחברות הביטוח ולאחר שראינו בכמה כאב ראש מדובר, החלטנו לשים סוף לתופעה ולאפשר לכם לבטל פוליסת ביטוח בכמה צעדים פשוטים.

כל מה שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם בטופס פשוט, ואנו נשלח עבורכם את בקשת הביטול אל חברת הביטוח בחינם!

מרגע הגעת הבקשה, חברת הביטוח תהיה מחויבת לבצע את הביטול בתוך 3 ימי עסקים.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה מגדל, לחצו כאן

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת מגדל? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול ביטוח יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנו מתקשרים לשירות לקוחות ומבקשים לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם היחידה לשמר אותך כלקוח, וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם לבטל ביטוח במגדל, מוזמנים לפנות אלינו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.

קצת על מגדל

קבוצת מגדל היא חברת ביטוח ופיננסים הפועלת בתחומי הביטוח, הפנסיה והגמל. 

פעילותה הביטוחית מתבצעת באמצעות מגדל ביטוח, המאפשרת ללקוחות להבטיח למשפחותיהם בסיס כלכלי יציב במקרה של אובדן הכנסה או מוות חלילה. עוד מציעה החברה פתרונות ביטוחיים המסייעים ללקוחות להתכונן פיננסית לקראת הגיל השלישי ההולך ומתארך.

ביטוח מעל הכל

החברה פעילה בתחומי הביטוח הבאים:

  • ביטוחים כלליים (רכב, דירה, עסקים, תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל ואופניים חשמליים)

  • ביטוחי בריאות וסיעודי – כולל תכנית מגדל אקטיב הכוללת הטבות רבות המסייעות לשמירה על אורח חיים בריא.

  • חיסכון ארוך טווח (ביטוח חיים, משכנתא, פנסיה, ביטוח מנהלים, גמל והשתלמות)

עוד משקיעה קבוצת מגדל בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם, מקפידה על השקעות אסטרטגיות עם חשיבה לטווח רחוק, ובכך משמרת ומשביחה את כספי החיסכון לטווח ארוך של הלקוחות.

החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב וכלולה במדד תל אביב 125.

קצת היסטוריה

מגדל נוסדה בירושלים בשנת 1934 על ידי משפחות אנשי עסקים יהודיים מאלכסנדריה וחברת ביטוח איטלקית, וקיבלה את השם "מגדל" מהמשורר הלאומי חיים נחמן ביאליק, כמילה המסמלת את הביטחון והחוסן שמגדל מספקת ללקוחותיה. הוא לא היה המשורר היחידי שנקרה בדרכה של החברה – שאול טשרניחובסקי שימש כרופאה הראשון של החברה.

היא הייתה הראשונה להשיק ביטוח מנהלים בישראל, וכן הראשונה להקים קרן פנסיה לא הסתדרותית.

הובלת אחריות חברתית

מגדל מקפידה לגלות אחריות חברתית ומשקיעה במגוון פעילויות למען הקהילה, כגון פעילויות התורמות לרווחתם הגופנית, הנפשית והכלכלית של בני גיל הזהב; ארגונים חברתיים המסייעים לעמותות, סיוע לקהילה המקומית ותרומה לעמותות נוספות.

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן