מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

ביטול פוליסה AIG

ביטול ביטוח

לביטול פוליסת ביטוח ב- AIG במספר שלבים פשוטים

לחץ כאן

ביטול פוליסה AIG

ביטול פוליסה AIG

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת AIG? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול פוליסה יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנו מתקשרים לשירות לקוחות ומבקשים לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם היחידה לשמר אותך כלקוח, וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם לבטל פוליסה ב- AIG, אתם מוזמנים לבצע את תהליך הביטול דרכו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה AIG, לחצו כאן

אתר ביטול ביטוח גאה להציג מערכת חדשה וייחודית לביטול פוליסה במכה צעדים פשוטים, לאחר כמה ניסיונות אישים שלנו לבטל פוליסה בחברות הביטוח ולאחר שראינו בכמה כאב ראש מדובר, החלטנו לשים סוף לתופעה ולאפשר לכם לבטל פוליסת ביטוח בכמה צעדים פשוטים.

כל מה שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם בטופס פשוט, ואנו נשלח עבורכם את בקשת הביטול אל חברת הביטוח בחינם!

מרגע הגעת הבקשה, חברת הביטוח תהיה מחויבת לבצע את הביטול בתוך 3 ימי עסקים.


לתחילת תהליך ביטול פוליסה AIG, לחצו כאן

החלטתם לבטל את הפוליסה הקיימת בחברת AIG? השאירו לנו את ההתעסקות הבירוקרטית המכבידה – ביטול הפוליסה בחינם דרכנו יקצר לכם תהליכים ויחסוך לכם הרבה זמן.

ביטול ביטוח יכול להיות הליך בירוקרטי מייאש למדי. מי מאיתנו לא מכיר את התרחיש שבו אנו מתקשרים לשירות לקוחות ומבקשים לבטל את השירות, ואז מוצפים בשפע הצעות והבטחות של אנשי מכירות מוכשרים שמטרתם היחידה לשמר אותך כלקוח, וזה כמובן בהנחה שיענו לכם מהר מבלי שתצטרכו להמתין זמן רב על הקו, או שאכן יוציאו לפועל את ביטול הביטוח תוך ימים בודדים מבלי שתצטרכו לרדוף אחריהם.

אם החלטתם לבטל ביטוח ב-AIG, מוזמנים לפנות אלינו ונחסוך לכם את ההתעסקות הבירוקרטית.

קצת על AIG

AIG ישראל חברה לביטוח בע"מ הינה השלוחה הישראלית של תאגיד הביטוח האמריקני AIG, העוסקת במגוון סוגי ביטוח, ביניהם: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. 

ביטוח מעל הכל

בתחומי הביטוח AIG מעניקה שירות מקצועי בענפים הבאים:

  • ביטוחי בריאות (כולל גם תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל)

  • ביטוחים ארוכי טווח (חיים ומשכנתא)

  • ביטוחים כלליים (רכב, דירה, מסחרי) 

תפיסת עולמה של AIG היא התאמה אישית מירבית של הכיסוי הביטוחי, המחיר והתנאים, זאת באמצעות טכנולוגיות ניהול מתקדמות המנתחות את צורכי הביטוח של הלקוח ומציעות לו חלופות התפורות לצרכיו. כמו כן מציעה AIG קיצור תהליכי טיפול בתביעות, והיא נחשבת למשלמת התביעות המהירה ביותר בישראל.

על פי מדד משרד האוצר לשנת 2017, AIG היא חברת הביטוח הדיגיטלית ביותר בישראל, עם מערך פתרונות ושירותי אונליין מתקדמים.

קצת היסטוריה

חברת AIG נוסדה בשנת 1919 בשנחאי שבסין על ידי קורנליוס ואן דר סטאר האמריקאי. ב-1926 הוא פתח את המשרד הראשון בארה"ב, ובשנת 1939 העביר את המטה משנחאי לניו יורק. בשנות ה-40 וה-50 התרחבה החברה למספר מדינות באירופה, בשנת 1969 הפכה לציבורית, וב-1984 יצאה להנפקה בבורסת ניו יורק.

השלוחה הישראלית של AIG העולמית הוקמה בשנת 1996, מתוך המטרה להתחרות בשוק הביטוח הישיר מול חברת "ביטוח ישיר".

בשנת 2016 קבע מגזין פורבס כי AIG, המעסיקה כ-50 אלף עובדים, היא התאגיד ה-87 בגודלו בעולם.

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן