חברות ביטוח

בשוק הביטוחים קיימת תחרות לא קטנה בין מספר חברות ביטוח מובילות, וגם כמה חברות מעט פחות בולטות. בין החברות המובילות ניתן למצוא את AIG, הפניקס, כלל, מגדל, הראל ומנורה, אשר מציעות ללקוחותיהן ביטוחי בריאות שונים, ביטוחים כלליים כגון רכב ודירה, וכן ביטוחים ארוכי טווח כמו ביטוח חיים וביטוח משכנתא. תוכלו לקרוא מידע נוסף אודות החברות הנ"ל, בדפי החברות בתפריט זה.

ההבדלים בביטוחים בין החברות עשויים להיראות מזעריים אך הם יכולים להיות משמעותיים ביותר, לעיתים ביצוע השוואת מחירים או חיפוש אחר מסלול ביטוחי מותאם אישית יכולים להניב חיסכון של עשרות ואף מאות שקלים בשנה עבור פוליסת ביטוח לאדם אחד.

 

כדאי מדי פעם לבצע סקר שוק בין חברות ביטוח ובדיקה של כל הביטוחים שברשותכם, מהלך שיכול לחסוך לכם כסף רב. אם מצאתם חברת ביטוח שמציעה ביטוח איכותי וזול יותר מזה שברשותכם, כדאי לבדוק ראשית האם עלולות להיות השלכות בנוגע לרצף הביטוחי במידה ותבטלו, ובהתאם לכך לקבל את ההחלטה. אם החלטתם לבטל, תוכלו לבצע זאת באמצעות הטופס באתר שלנו, במהירות ובקלות, בלי נציגי שירות, בלי ניסיונות שכנוע ובלי המתנה ממושכת, ממלאים את הטופס ומקבלים עדכון על ביטול הפוליסה בתוך 3 ימי עסקים בלבד.

מערכת

לקבלת מידע נוסף, עזרה או כל שאלה אחרת. מלאו פרטים בטופס

דילוג לתוכן