מבטלים ביטוח בקליק!

*השירות ניתן חינם

מה זה ביטוח חיים

ביטוח חיים – מה זה ולמה צריך את זה?

ביטוח חיים מכסה את המבוטח ומוטביו במקרים של מוות, נכות או אובדן כושר עבודה, כשלאנשים מסוימים יומלץ לרכוש ביטוח מסוג זה, ולאחרים פחות. סכומי הביטוח משתנים בהתאם להחלטת המבוטח, כשהפרמיה החודשית היא כמובן בהתאם. ריכזנו את כל המידע החיוני על ביטוח חיים על מנת שתוכלו להבין האם הביטוח מומלץ עבורכם.

סוגי ביטוח חיים

קיימים מספר סוגי ביטוח חיים: 

  • ביטוח למקרה מוות, המכונה גם ריסק, ומזכה את המוטבים אשר נבחרו על ידי המבוטח במעמד הרכישה בסכום חד פעמי או בקצבה חודשית. 

  • ביטוח במקרי אובדן כושר עבודה או נכות, המזכה את המבוטח בסכום חד פעמי או בקצבה חודשית

  • ביטוח משכנתא – ביטוח חובה עבור נוטלי משכנתא, שמטרתו להגן על הכסף שהבנק מלווה לצורך רכישת דירה במידה שאחד הלווים הולך לעולמו. במקרה זה המוטב הוא הבנק, ולא יורשיו של המנוח.

  • ביטוח חיים פנסיוני – כולל גם מרכיב של חיסכון לפנסיה, בנוסף לביטוח החיים הרגיל. 

  • ביטוח במקרה מוות מתאונה – מזכה את המוטבים בפיצויים רק במקרה של מוות כתוצאה מתאונה. ביטוח זה מתאים בעיקר לאנשים שאינם בריאים ושחברות הביטוח מסרבות לבטחם או מציעות להם לרכוש ביטוח חיים בעלות מאוד גבוהה בשל הסיכון הגבוה, וכך הם יכולים לוודא שלפחות במקרה של מוות מתאונה, חלילה, הנתמכים בהם יקבלו סכום פיצויים גבוה.

כמה זה עולה?

עלות ביטוח החיים תלויה בהרבה גורמים, זאת מלבד ההבדלים הברורים במחירים בין חברות הביטוח השונות. לפני החתימה על הביטוח תצטרכו למלא שאלון בריאות שבאמצעותו תוכל חברת הביטוח להעריך את הסיכון שלכם, כשהעיקרון פשוט – ככל שתחיו יותר זמן (לפי הסטטיסטיקה), כך הביטוח יהיה זול יותר. כך למשל מעשנים וגברים ישלמו יותר, כך גם בעלי משקל עודף או תת משקל ובעלי תחביבים מסוכנים.

למי זה מומלץ?

כלל האצבע הינו פשוט למדי – אם יש מי שנתמך בכם כלכלית, שעלולים ליפול לחובות כבדים או שלא יצליחו להתקיים ברמה היומיומית אם חלילה תלכו לעולמכם, אז כדאי שתבטחו עצמכם בביטוח חיים. אחרת, עדיף שתחסכו את העלות החודשית הלא מבוטלת הזו.

ואם התחרטתי?

כמו כל ביטוח אחר, גם את ביטוח החיים תוכלו לבטל בכל רגע. אם השתנו נסיבות חייכם, אם החלטתם שמדובר בהוצאה כבדה מדי ולא חיונית, או אם החלטתם לעבור לחברת ביטוח אחרת, עליכם לדאוג לביטול פוליסה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה בקלות ובלי בירוקרטיה והמתנה ארוכה לנציגי שירות.

כל שעליכם לעשות זה ללחוץ על הכפתור כאן בעמוד שיוביל אתכם לטופס ביטול פוליסת ביטוח חיים. בשלב הבא תמלאו כמה פרטים אישיים ואת פרטי הפוליסה שברצונכם לבטל, תעלו צילום תעודת זהות ותחתמו על גבי המסך, וזהו – חברת הביטוח מחויבת להוציא לפועל ביטול פוליסה בתוך 3 ימי עסקים.

דילוג לתוכן